Služby

Svatební make-up

Vaše svatba bude jedním z nejdůležitějších a nezapomenutelných dní Vašeho života. V tento den touží být každá žena-nevěsta krásná, okouzlující a výjimečná. Proto je dobré svatební make-up nepodcenit a nechat se profesionálně nalíčit.
Svatební líčení musí vydržet celý den, ale také musí skvěle vypadat na fotografii, nebo videu. Společně prokonzultujeme a zvolíme vhodné líčení, tak, abyste se ve svůj den cítila skvěle! 

Hair styling

Romantický, polorozpuštěný, nebo uhlazený a precizní? Ať už své vlasy chcete mít dokonalé na jakoukoli příležitost, budou vyladěné do posledního detailu! Krásný účes je přesně to, co váš outfit posune o level výš a společně s líčením vytvoří nepřehlédnutelný celek. Účes vždy ladíme tak, aby seděl ke tvaru obličeje a líčení, nebo třeba i k šatům nebo typu události.

Event make-up

Jdete na ples, na oslavu, nebo třeba jenom na nějakou pro Vás speciální příležitost? Nechte se nalíčit například tak, aby Vám make-up ladil k šatům, nebo jenom povýšil Váš outfit o stupeň výš. Buďte za hvězdu!

Brow bar

Obočí je část obličeje, která nás upoutá jako jedna z prvních. Dodává našemu obličeji výraz a jeho úprava (především ta špatná) zaujme i ty, kteří by se na danou partii za běžných okolností nezaměřili.

BROW balíčky je možné si rezervovat samostatně, bez ošetření pleti!

Vyzkoušejte šetrnější barvení HENNOU bez amoniaku! Henna nabízí intenzivní barvu s efektem „tetování“. Barva chytá i na kůži a je tak vhodná pro zákaznice, které si přejí obočí nejen nabarvit, ale i barvou doplnit část, která případně chybí. Výdrž Henny je cca 2-4 týdny, dle intenzity barvy a typu pleti.

Foto/Video styling

Proč se nechat profesionálně nalíčit na fotografii/video?
Tento makeup je od toho klasického velice odlišný. Nejen, že se liší v zapracování produktů, ale je také o hodně výraznější a obtížnější- fotoaparát/kamera pobere v některých případech až 50% barev. Umožní Vám zakrýt drobné vady a chybičky pleti a celkově dotváří osobnost a styl.

Lash lifting & Botox

Zdravé, vyživené, silné i husté natočené řasy? S Lash lifting&botox to jde hravě!

Lash lifting&botox je šetrné natočení řas s hloubkovou výživou, které vám vydrží 6-8 týdnů. Vaše řasy budou přirozeně opticky prodloužené a načerněné. Řasa se stává silnější a objemnější o 30-50%. Botox dlouhodobě pečuje a zlepšuje kvalitu vašich přírodních řas.

Pracuji výhradně s My Lamination®. Tento systém získal na mezinárodních soutěžích a konferencích více než 95 ocenění po celém světě, včetně několika ocenění na náročném ruském trhu.

Kurzy líčení

Nevíte, jak se správně nalíčit? Proto je tento kurz určen právě pro Vás!
Nejen, že se naučíte rozpoznat svůj typ pleti a obličeje, naučíte se jak basic líčení, tak i základy výraznějšího, kouřového líčení na večer. Budete odcházet nalíčená, plná nových znalostí a vědomostí!

Ošetření pleti

Aby byla pleť zdravá, čistá a skvěle fungovala, je potřeba o ni správně pečovat. Nečekejte u mě pouze jednorázová ošetření, kde pleť jen vyčistíme a nasadíme péči. Těšit se můžete i na odpočinek v podobě relaxačních masáží dekoltu, obličeje a očního okolí, uklidňující hudby a příjemného prostředí.
Poradím vám, jak efektivně na domácí péči, aby byl výsledek co nejviditelnější a každá návštěva u mě motivující na cestě pro zdravou pleť!

Speciální efekty

Máte před sebou Halloween, narozeninovou párty, maškarní ples, nebo večírek v kostýmech? Doveďte svůj outfit do dokonalosti pomocí speciálních efektů v makeupu, který Vám ušiji přímo na míru!

Nebojte se kreativity a nechme se společně unést na vlně zábavy!

Napište mi