Můj příběh

Jmenuji se Kateřina Miškelová, jsem maminkou tří malých neposedů a milující manželkou. Působím jako profesionální make-up a vlasová stylistka, brow master a specialista v oboru péče o pleť.

Potkat mě můžete převážně na Vysočině, ale zvláště za nevěstami dojíždím po celé České Republice.

Svoji práci miluji. Je to něco, co mě naplňuje, motivuje a dodává energii do života, a proto jsem tu právě pro Vás, abych Vám ukázala, že každý může být krásný, bez ohledu na věk, či postavu. Každému zákazníkovi věnuji maximální čas a péči pro to, aby ode mne odcházel spokojený a s úsměvem na tváři.

Moje vášeň a nadšení pro líčení byla zjevná už roku 2015, kdy jsem poprvé a ne naposledy navštívila vyhlášený Make-up Institute Prague, kde to vlastně všechno začalo…

Po několika plných svatebních sezónách jsem se rozhodla, že chci především nevěstám, ale i stálým klientkám, nabídnout více než pouze krásné líčení, podle jejich představ, přímo jim na míru. Mrzelo mě, když klientka měla se svojí pletí problémy, byla nespokojená, nebo nevěděla, jak o ni správně a dlouhodobě pečovat. Proto jsem se koncem roku 2019 rozhodla a propracovala se až na titul brow mastera a specialisty v oboru péči o pleť. 

Roku 2022 jsem se začala vzdělávat v oblasti vlasového stylingu a absolvovala kurzy na svatební a společenské účesy, což byl obrovský krok z mé komfortní zóny, za který jsem velice ráda a doufám, že budete i vy!

K líčení používám profesionální značky jako např.: MAC, Chanel, NARS, Urban Decay, FENTYbeauty, MakeupForEver, Bobbi Brown, NYX, Inglot atd.

Všechny mé služby můžete získat v podobě dárkových poukazů, např. pro rodinné příslušníky, přátele apod.

Napište mi