Reference

Kurz líčení s Katkou je famózní, žádná nuda, žádné vnucování produktů. Doopravdy profesionální přístup. Co děláme špatně již dělat špatně nebudeme a věřím, že se nevidíme naposledy

Kačka je skvělej člověk a hlavně úžasná vizážistka. S líčením jsem byla naprosto spokojená a vydrželo mi celý den i večer. Můžu vřele doporučit a věřím, že se ještě někdy potkáme. Je až neuvěřitelné co dokáže, je pečlivá a stále usměvavá.

Profesionální a milý přístup, dvakrát mě Katka líčila a byla jsem naprosto spokojená. Všem doporučuji, ať už se jedná o líčení na focení nebo jen jako poradkyni ,jak se správně líčit. Konečně v mém okolí někdo o kom Vím, že mě nalíčí přesně podle mých představ na jakoukoliv příležitost!

Chtěla bych tímto poděkovat Kačence za výbornou práci Make-up na svatbu. Líčení bylo bezchybné, vydrželo celý den bez další opravy. Kvalitní materiál a super domluva líčení až do domu. Určitě využiji tvoje služby při další mimořádné příležitosti. Mohu tě jen a jen doporučit. Profi přístup. Díky moc a budu se zase někdy těšit.

Nejlepší přístup a taky první od koho jsem na sebe nechal šáhnout s "makeupem"... rád bych napsal dík za hezký make-up, ale spíš napíši že být živý a vypadat jako opravdový mrtví (zombie make-up) byl fakt mazec dík moc. Doporučuji!!!

Děkuji Kačce za svatební líčení, o které se mi postarala. Domluva na několik zkoušek byla super (nebyl problém ani v neděli brzy ráno:D), ve svatební den nakonec líčila 5 ženských a zvládla to skvěle. Makeup vydržel po celý den focení ve 30 stupních, i po celou noc tancování. Také jsem si u Kačky vyzkoušela profi makeup na focení v ateliéru a pecka. Díky!

Děkuji Kačce za super kurz, je moc hodná a milá. Všem doporučuji ji navštívit a využít jejich služeb.

Děkuji Katce za krásný make-up, který byl dokonalý. I přes velké horko jsem se neleskla, jak zlaté prasátko. Vřele všem doporučuji a těším se na další líčení. A Kačí, přeji ti hodně úspěchů, ať se ti daří!

Dekuji Katce za dokonaly make up. Udelala ze me na jeden den princeznu a diky tomu odbourala muj strach z foceni. Opravdu profesionalni pristup a velmi mila slecna. Az bude nejaky vyjimecny den, nebudu vahat a jedina volba pro naliceni bude tato mlada vizazistka.

Děkuji Kateřině za dokonalý svatební make-up. Dle mého přání jemný a přirozený. I přes mé obavy byl make-up i v deset večer stále krásný a perfektně držel.

Děkuji skvělé Kačence za úžasný make-up a profesionální a milý přístup! Byla jsem nadmíru spokojená!

Moc děkuji Katce za skvělý přístup a vysvětlení jak se správně líčit a kde nedělat chyby. Bylo to fajn a mohu jen doporučit.

Chci moc poděkovat za překrásné líčení, rychlou domluvu (víme :D) a hlavně přístup, byla jsi úžasnááá. Velice příjemná a šikovná slečna :-*. Ještě jednou MOC děkuji

Slečna Kotačková je velice šikovná vizážistka, nejen manuálně, ale i co se týče kombinování jednotlivých barev. Celé líčení probíhalo pohodově a v příjemné atmosféře a výsledek byl naprosto perfektní!

Ještě jednou děkuji za krásné večerní líčení. Domluva a komunikace bezproblémová, slečna velice vstřícná, dojela za námi. Vyslechla přání, poradila a vše splnila podle představ. Navíc moc milá, takže jen doporučuji.

Já můžu jen a jen Kačku doporučit. Se svatebním líčením jsem byla maximálně spokojená. Líčení vydrželo až do pozdních ranních hodin, prostě super... Kači ještě jednou mooc a mooc děkuji.

Napište mi